מכון ספא

מרגישים שאתם חייבים קצת זמן לעצמכם? בא לכם לברוח מהשגרה וליהנות מפינוקים אין סופיים? רוצים להפתיע את בן או בת הזוג? חושבים על יום הולדת לא שגרתי לחבר או בן משפחה? מכון ספא איכותי ומקצועי הוא מה שאתם מחפשים. מכון ספא הוא המקום המושלם להירגע בו והוא יכול להיות ספא יום הולדת או ספא ליחיד, או כזה שניתן למלא באמצעותו יום רומנטי לזוג. הוא עונה על כל הצרכים – שקט, פינוק וחוויה מושלמת והוא מאתים לכל אחד. אם אתם מחפשים מכון כזה, “ברק ספא” הוא המכון אותו אתם מחפשים. הוא במיקום מצוין והוא עם האווירה המושלמת, והוא בדיוק מה אתם צריכים לעצמכם, לבני או בנות הזוג שלכם וכמובן, לחברים שלכם במידה ואתם רוצים לארגן בו איזה שהוא אירוע.

פסטורליה יחד עם רוגע אמיתי…

“ברק ספא” הינו מכון ספא שאם תבקרו בו לא תשכחו אותו עוד זמן רב. הוא ממוקם בירושלים ליד האוניברסיטה העברית ויש בו אין ספור פעילויות שיכולות להתאים ליחיד, לזוג או לקבוצה. ברק ספא הינו ספא יום הולדת בו נהנים החברים או בני המשפחה מחוויה ייחודית, הוא ספא ליחיד בו כל אחד שרוצה לברוח מהשגרה מוצא בו מענה והוא מאפשר לקיים גם יום רומנטי לזוג שרוצה להיות לבד, רוצה ליהנות מהביחד ומהרומנטיקה. “ברק ספא” הינו מכון ספא מבוקש באזור ואם יהיה לכם מזל, הוא יהיה פנוי ביום ובשעה שתרצו להגיע אליו. הנה עוד כמה סיבות למה לבקר דווקא ב”ברק ספא”

כל הפינוקים במקום אחד

“ברק ספא” הוא לא עוד מכון ספא, אלא אחד כזה שמציע שלל אפשרויות להתפנק וליהנות. יש בו ג’קוזי, סאונה רטובה וסאונה יבשה, יש בו חדרי טיפול ומתחם ישיבה שמגישים בו כיבוד קל לאורחים. הוא מציע שלל טיפולים מגוונים כל אחד בהתאם למה שהוא אוהב, וכל אחד יכול למצוא בו את הדרך להירגע וליהנות. אם גם אתם מרגישים שאתם חייבים את זה לעצמכם, אם אתם מחפשים איך להירגע וליהנות ביחד או לחוד או אפילו בקבוצה, “ברק ספא” הוא המקום אותו אתם מחפשים.

 02-5306666

** ניתן לארגן ימיי כייף  לקבוצות  גם בימים רגילים שלא במסגרת אירוע פרטי