רפלקסולוגיה בירושלים

מאמר זה עוסק היכן ניתן למצוא רפלקסולוג מקצועי בירושלים. הוא דן ביתרונות של רפלקסולוגיה וכיצד ניתן להשתמש בה כדי לעזור עם מחלות נפוצות כגון מתח, חרדה ונדודי שינה. רפלקסולוגיה היא סוג של עיסוי המתמקד בכפות הרגליים והידיים. זה יכול לשמש כדי לעזור עם מחלות נפוצות כגון מתח, חרדה ונדודי שינה. ברק ספא בירושלים מספק טיפול רפלקסולוגי מקצועי ובמחיר נח

המדריך לרפלקסולוגיה בירושלים – מה צריך לדעת

רפלקסולוגיה היא תרגול של הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות בכפות הרגליים, הידיים והאוזניים על מנת לעורר חלקים שונים בגוף. המילה רפלקסולוגיה באה מהמילה רפלקס, שמשמעותה “חזרה או שיקוף של גירוי”. נעשה שימוש ברפלקסולוגיה במשך מאות שנים, ונאמר שהיא יכולה לעזור במצבים כמו כאבי ראש, דיכאון, חרדה ונדודי שינה. זה יכול לשמש גם כאמצעי מניעה כדי לשמור על הגוף שלך בריא. רפלקסולוגיה היא תרגול של הפעלת לחץ על חלקים ספציפיים של כפות הרגליים או הידיים על מנת לקדם בריאות. הוא משמש ממגוון סיבות, כולל הפגת מתחים, בהירות נפשית וריפוי פיזי. מאמינים כי רפלקסולוגיה פועלת על ידי גירוי קצות עצבים בכפות הרגליים או בידיים המתאימות לחלקים אחרים בגוף. גירוי זה יכול לעזור לשפר את זרימת הדם ולשחרר משככי כאב טבעיים הנקראים אנדורפינים. נקודות הרפלקס ממוקמות בצד אחד של הגוף ומתכתבות עם צד אחר של הגוף. לדוגמה, אם יש לך כאב ראש בצד שמאל, תפעיל לחץ על האזור המקביל של כף רגל ימין (ליד הבוהן הקטנה).

באילו מצבים ניתן לטפל ברפלקסולוגיה?

רפלקסולוגיה היא סוג של רפואה אלטרנטיבית המבוססת על הרעיון שאזורים בכפות הרגליים והידיים תואמים לחלקים אחרים בגוף.

ניתן להשתמש ברפלקסולוגיה במצבים רבים כגון:

-להפגת מתחים ומתח

-כדי לעזור עם נדודי שינה

-לטיפול בכאב כרוני הקשור לכאבי ראש, דלקת פרקים ומחלות אחרות

רפלקסולוגיה היא סוג של רפואה אלטרנטיבית המבוססת על הרעיון שאזורים בכפות הרגליים והידיים נמצאים בקורלציה לאזורים אחרים בגוף. התיאוריה מאחורי הרפלקסולוגיה היא שיש רפלקסים בכפות הרגליים ובידיים המתאימים לכל האיברים ושאר חלקי הגוף.

רפלקסולוגיה ירושלים

 02-5306666

** ניתן לארגן ימיי כייף  לקבוצות  גם בימים רגילים שלא במסגרת אירוע פרטי